Zhuhai TianJian Chemical Co., Ltd.

Najlepszy dostawca sterydów, dobra cena, wysoka jakość, doskonały pakiet, bezpieczna wysyłka i polityka ponownego wysyłki

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Orzecznictwo
Yes it has arrived and I am very pleased with the product. Packaging suprised me but it was very well thought out. Smart idea!! Thanks again!

—— Greg A.

hi bro..receid my parcel very soon and package suprised me so much.pls take care till we talk again.best regards.

—— Jay Jason

perfect package so that my parcels are very easily to past the australia customs,will order soon. b.regards.

—— O. Cook

Im Online Czat teraz

zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TJ sterydy
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 90% - 100%
zhuhai TianJian Chemical Co, Ltd. , wiodący dostawca sterydów w Zhuhai City China. Specjalizujemy się w proszkach steroidowych oraz innych surowych proszkach i posiadamy profesjonalne firmy logistyczne, które zorganizują wysyłkę. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, najlepszy pakiet, bezpieczna wysyłka i polityka ponownego załadunku polis zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.

Inwestujemy duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

Posiadamy kapitał powyżej 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP, firma zbudowała 10000 m2 zakładu wyposażonego w zaawansowany sprzęt. Fabryka posiada kompletny system QA i QCs. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, drobne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez firmę są sprzedawane zarówno na rynku krajowym i międzynarodowym i gorąco polecane przez naszych klientów. W celu aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną partię, którą wysoko zaawansowany technologicznie talent, który jest przemysłem chemicznym zarządza, produkuje, rozwija, wszystkie rodzaje kont zawodowych i technicznych dla 30% całkowitej firmy, poświęcony jest badaniom, rozwojowi, produkcji nowych produkt high-tech, nieustannie wprowadzaj na rynek produkty innowacyjne. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001.


Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczą ducha przedsiębiorczości na "szczerej, pracowitej, wyrafinowanej, w górę", kierując się teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", korzystając z produktów pierwszej klasy i wysokiej jakości usługi, aby sprostać wymaganiom rynku.

zhuhai TianJian Chemical Co, Ltd., wiodący dostawca sterydów w Zhuhai City China. Specjalizujemy się w proszkach steroidowych oraz innych surowych proszkach i posiadamy profesjonalne firmy logistyczne, które zorganizują wysyłkę. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, najlepszy pakiet, bezpieczna wysyłka i polityka ponownego załadunku polis zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.

Obszar dostawy: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

Oddział badawczo-rozwojowy; Linia produkcyjna; Laboratorium techniczne; Dział marketingu; Dział obsługi klienta itp.

Szczegóły kontaktu
zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Luo

Tel: 86--18928065686

Faks: 86-756-8800230

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!