Zhuhai TianJian Chemical Co., Ltd.

Najlepszy dostawca sterydów, dobra cena, wysoka jakość, doskonały pakiet, bezpieczna wysyłka i polityka ponownego wysyłki

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

10418-03-8 99% czystości Surowe proszki steroidowe Winstrol / Stanozolol do wzrostu mięśni

Orzecznictwo
Yes it has arrived and I am very pleased with the product. Packaging suprised me but it was very well thought out. Smart idea!! Thanks again!

—— Greg A.

hi bro..receid my parcel very soon and package suprised me so much.pls take care till we talk again.best regards.

—— Jay Jason

perfect package so that my parcels are very easily to past the australia customs,will order soon. b.regards.

—— O. Cook

Im Online Czat teraz

10418-03-8 99% czystości Surowe proszki steroidowe Winstrol / Stanozolol do wzrostu mięśni

Duży Obraz :  10418-03-8 99% czystości Surowe proszki steroidowe Winstrol / Stanozolol do wzrostu mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TJ
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 99%

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pakiet kamuflażu
Czas dostawy: 3-7 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, Przelew bankowy
Możliwość Supply: Towar masowy
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Winstrol CAS: 10418-03-8
Badania: 99% Wygląd: Biały proszek

Bezpieczne Surowe Wysokie 99% Sterydy Czystości Winstrol / Stanozolol Proszek Do Wzrostu Mięśni

Szybki podgląd:

Nazwa produktu Stanozolol
Inna nazwa Winnica Stanozolol Winstrol
Numer rejestru CAS 10418-03-8
Analiza 99% min
Wygląd Biały lub białawy krystaliczny proszek
Pakiet Worek 1 kg / folia aluminiowa lub w razie potrzeby
Stosowanie może być stosowany jako materiał farmaceutyczny
Minimalna ilość zamówienia 10g
Wysyłka  Kurierem ekspresowym
Czas realizacji wysyłki W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności
Opcje płatności Western Union, MoneyGram, Bitcoin, przelew bankowy
Cena £ Negocjowane

Opis:

Winstrol to popularna nazwa sterydu anabolicznego stanozololu. Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego aktywność jest znacznie łagodniejsza niż w naturze androgenu. Jest technicznie klasyfikowany jako steryd anaboliczny, wykazujący nieco większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna we wczesnych badaniach.

Podczas gdy dihydrotestosteron naprawdę zapewnia tylko androgenne efekty uboczne po podaniu, stanozolol zapewnia zamiast tego wzrost mięśni. Właściwości anaboliczne tej substancji są nadal łagodne w porównaniu z wieloma silniejszymi związkami, ale nadal jest to ggod, niezawodny budowniczy mięśni.

Jego właściwości anaboliczne mogą być nawet porównywalne z Dianabolem, ale Winstrol nie ma takiej samej tendencji do zatrzymywania wody. Stanozolol zawiera również tę samą metylację c17, którą obserwujemy w przypadku Dianabolu, która to zmiana jest stosowana, aby możliwe było podawanie doustne. Jednak pomimo tego projektu istnieje wiele wersji tego sterydu, które można wstrzykiwać.

Ponieważ stanozolol nie jest zdolny do przemiany w estrogen, antyestrogen nie jest konieczny przy stosowaniu tego steroidu, ginekomastia nie jest problemem nawet wśród najbardziej wrażliwych osób.

Ponieważ estrogen jest również przyczyną zatrzymywania wody, zamiast wyglądu luzem, Winstrol wytwarza chudy, jakościowy wygląd bez obawy o nadmiar podskórnej retencji płynu. To sprawia, że ​​jest świetnym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, kiedy zatrzymywanie wody i tłuszczu jest głównym problemem. Jest również bardzo popularny wśród sportowców w kombinacjach sportów siłowych / szybkościowych, takich jak lekkoatletyka.

Podanie:

Winstrol jest związkiem steroidowym dostępnym zarówno w postaci doustnej, jak i do wstrzykiwania. Jest on najczęściej używany jako środek tnący, ponieważ nie wytwarza dużych przyrostów masy, a także odwraca nieco nadęty wygląd testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.

Hormon stanozololu nie nadaje się dobrze do budowania masy; bardzo anaboliczny i bardzo lekko androgenny, jest to steryd o wiele bardziej odpowiedni do siły i cięcia. Ze względu na jego zdolność do znacznego obniżenia poziomu SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako sposób na zwiększenie wydajności innych hormonów, zwiększenie poziomu wolnego testosteronu, a nawet utrwalenie zysków w większym stopniu, ale większość znajdzie inne sterydy, które będą znacznie korzystniejsze w długi bieg; to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym. Dla tych, którzy wybiorą, dawki Winstrolu 50 mg na dobę mogą dodać trochę do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie mówiąc, nie jest to nasza najlepsza opcja.

Bez wątpienia Stanozolol jest o wiele bardziej korzystny dla cyklu cięcia niż cykl masowania, a wiele szczurów gimnastycznych i kulturystów konkurencyjnych uzupełnia ten steryd właśnie w tym celu. Standardowe dawki Winstrolu zazwyczaj spadają w zakresie 50 mg na dobę przez 6-8 tygodni, przy czym niektóre osoby decydują się na tak wysokie dawki jak 100 mg na dobę przez cały okres stosowania. Jest to trochę wysoka dawka i może być dość stresująca dla wątroby, ponieważ jest bardzo wątrobowa i może dodatkowo zakrzywiać profile lipidów w negatywny sposób. Możemy jednak zrobić wyjątek z wyższymi dawkami Winstrolu, ale tylko w krótkim czasie, ale może to być bardzo przydatne. Dawki 100 mg Winstrolu dziennie dla konkurencyjnego kulturysty w ciągu ostatnich 10-14 dni przed zawodami mogą być bardzo przydatne i ponieważ jest to bardzo krótki okres czasu, problemy z wątrobą i lipidami nie są tak wielkim problemem. Wielu konkurencyjnych kulturystów będzie uzupełniać hormonem Stanozolol w dawce 50 mg dziennie przez 6 tygodni, a następnie zwiększyć go do 100 mg każdego dnia tuż przed pokazem przez ostatnie dwa tygodnie, aby naprawdę zwiększyć poziom ich wytrzymałości.

Specyfikacja:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis : Biały krystaliczny proszek Jasnożółty proszek
Identyfikacja : Pozytywne Pozytywny
Test (metodą HPLC) : 98,0 ~ 102,0% 99,84%
Absorbancja (E1cm) : 465 ~ 495 482,5
Temperatura topnienia : 191 ~ 195 ° C 193,5 ~ 195,0 ° C
Strata przy suszeniu : 0,5% maks 0,19%
Dokładny obrót : + 288 ° ~ + 298 ° + 290,2 °
Pozostałość przy zapłonie : 0,1% max 0,03%
Substancje pokrewne : Razem: 1,5% maks <1,3%
Pojedynczy: maks. 0,5% <0,4%
Rozpuszczalniki pozostałości : 0,2% max 0,10%
Metale ciężkie : 20PPm max <10PPm
Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem przedsiębiorstwa.

Dawka:

Dawkowanie Winstrolu na arenie medycznej początkowo wymagało dawkowania 6 mg dziennie, idealnie rozdzielonego przez cały dzień (np. Tabletka 2 mg podawana 3 razy dziennie). Wstrzykiwalny Winstrol jako lek był zwykle przepisywany w dawce 50 mg tylko raz na dwa do trzech tygodni. Jednak dla celów lekkoatletycznych i poprawy wydajności te medyczne dawki i częstotliwości dla Winstrol w ogóle nie pomagają.

W przypadku lekkoatletyki, budowy ciała i siły, ogólny zakres dawkowania winstrolu (z iniekcją) około 50 - 100 mg podawany co drugi dzień, co odpowiada około 200 - 400 mg na tydzień. Pod względem doustnego Winstrolu średnie te wynoszą około 60 mg dziennie, a niższe dawki Winstrolu (np. 25 - 50 mg dziennie) działają dobrze dla wszystkich grup użytkowników i sportowców. Ponieważ Winstrol nie jest niewiarygodnie silnym sterydem anabolicznym przeznaczonym do łączenia i zdobywania masy, nie ma potrzeby zwiększania dawek do ekstremalnych lub niebezpiecznych poziomów, a dla celów wspomagania definicji i utraty tłuszczu, wyżej wymienione dawki są tutaj dobrymi zakresami.

Wiadomo, że u kobiet 5-10 mg preparatu doustnego dziennie jest dość powszechne wśród kulturystek i sportowców, którzy chcą uniknąć ryzyka wirylizacji lub innych działań niepożądanych. Chociaż Winstrol do wstrzykiwania nie jest zbyt popularny wśród kobiet-sportowców i kulturystów, dobrym zaleceniem jest wstrzyknięcie 15 mg co drugi dzień (w przybliżeniu 60 mg na tydzień).

Nasza adwantage:

1, Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: Enterprise Standard

2) Wszystkie czystości> 98%

3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w cenie fabrycznej.

2, Szybka i bezpieczna dostawa

1) Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od dokonania płatności. Dostępny numer śledzenia

2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.

3) Wskaźnik przepustowości celnej ≥99%

4) Posiadamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam wysyłać nasze produkty bardzo szybko i bezpiecznie, a my mamy tam zapasy do transferu.

3, Mamy klientów na całym świecie.

1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.

2) Informacje zwrotne na temat rynku i opinie o towarach zostaną docenione, spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.

3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.

Surowy proszek sterydowy:
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Testosteron Enanthate (CAS: 315-37-7)
Testosteron Cypionate (CAS: 58-20-8)
Testosteron Isocaproate (CAS: 15262-86-9)
Testosteron Decanoate (CAS: 5721-91-5)
Undekanian testosteronu (CAS: 5949-44-0)
Testosteron Propionate (CAS: 57-85-2)
Fenylopropionian testosteronu (CAS: 1255-49-8)
Octan testosteronu (CAS: 1045-69-8)
Mieszanka Sustanon250 / testosteron
Metylotestosteron (CAS: 58-18-4)
17a-metylo-1-testosteron (CAS: 65-04-3)
fluoxymesteron (CAS: 76-43-7)
Octan 4-chlorotestosteronu (CAS: 855-19-6)
Oxandrolon (Anava) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolo (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Methandrostenolone (Danabol) (CAS: 72-63-9)
Podstawa trenbolonu (CAS: 10161-33-8)
Trenbolon Enanthate (CAS: 472-61-5)
Octan trenbolonu (CAS: 10161-34-9)
Metylotrienolon (CAS: 965-93-5)
Trenbolon Cykloheksylometylowęglan (CAS: 23454-33-3)
Octan metenolonu (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Dekanian nandrolonu (Deca-durabolin) (CAS: 360-70-3)
Cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8)
Undecylan nandrolonu (CAS: 862-89-5)
Nandrolon fenylopropionian (CAS: 62-90-8)
Boldenon (CAS: 846-48-0)
Octan boldenonu (CAS: 2363-59-9)
Undekylenian boldenonu (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Cypionian boldenonu (CAS: 106505-90-2)
Methasteron / superdrol (CAS: 3381-88-2)
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Propionian dromostanolonu (CAS: 521-12-0)


Proszek odchudzający:
L (-) - karnityna (CAS: 541-15-1)
Rymonabant (CAS: 158681-13-1)


Proszek przeciwnowotworowy:
Letrozol (CAS: 112809-51-5)
Anastrozol (Arimidex) (CAS: 120511-73-1)
L-Triiodothyronine (T3) (CAS: 55-06-1)
L-tyroksyna (T4) (CAS: 51-48-9)
Exemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)


Proszek hormonu estrogenowego / blokujący estrogen:
Tamoksyfen Cytrynian (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Cytrynian klomifenu (Clomid) (CAS: 50-41-9)
Progesteron (CAS: 57-83-0)
Estradiol (CAS: 50-28-2)
Walerianian estradiolu (CAS: 979-32-8)
Diethylstilbestrol (CAS: 56-53-1)
Heksestrol (CAS: 84-16-2)


Proszek do znieczulenia powierzchniowego:
Benzokaina (CAS: 94-09-7)
Chlorowodorek prokainy (CAS: 51-05-8)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 6108-05-0)

Inne surowce chemiczne:
Finasteryd (CAS: 98319-26-7)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Izotretynoina (CAS: 4759-48-2)
Bromowodorek dekstrometorfanu monohydrat / DXM (CAS: 6700-34-1)
Pramipexole (CAS: 104632-26-0)

Szczegóły kontaktu
zhuhai TianJian Chemical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: basaker

Tel: +8618163135571

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!